| viorica1983 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J3 2016 şi nu îi pot reduce luminozitatea ecranului, chiar dacă o dau la maxim sau o reduc de tot din setări luminozitatea nu se schimbă.
Îmi puteţi spune dacă este un defect al telefonului sau așa este el făcut

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Amice,cred ca tu ai luminozitatea automata.Dezactiveaza asta mai intaqi si dupa modifica luminozitatea

| viorica1983 explică (pentru Bogdan70001):

Este dezactivată luminozitatea automată și tot nu merge.Am instalat o aplicație "Lower Brightness Screen" cu care o pot reduce, dar din setări nu merge.