| BloodyHuman a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s4, iar astazi mi-a fost lovit puternic in ecran.Nu s-a spart deloc (are si folie de sticla) dar nu mai afiseaza nimic.Cand apas pe butonul de deblocare se aprinde intr-un coltisor pentru o secunda iar apoi se stinge.Touchscreenul merge deoarece atunci cand sunt apelat pot raspunde chiar daca nu se vede nimic.Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| G3orgian a răspuns:

Trebuie sa fie o problema de la touchscreen pentru ca altceva nu poate fi, se poate sa existe posibilitatea sa poți răspunde apelurilor deoarece acea parte a ecranului este mai puțin afectata, alta explicație nu găsesc.

| BloodyHuman explică (pentru G3orgian):

Se poate sa fie displayul?

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

E de la display, trebuie sa-l schimbi.

| G3orgian a răspuns:

Da, se poate.