| Squirrelllllll a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy trend plus achizitionat de 2 zile inca nu l-am folosit si de curand am constatat ca atunci cand cand sunt sunat, suna in difuzorul din fata adica in cel de deasupra ecranului si nu in cel din spate in difuzorul difuzor.Ce as putea sa-i fac, in setari nu prea am gasit mare lucru, Poate nu stiu eu ...Helpp!

4 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Am acelasi telefon si nu inteleg de ce vrei sa nu sune in fata, pentru ca si in fata se aude destul de tare

| Nume2 a răspuns (pentru Nume2):

Si din cate stiu eu nu merge sa schimbi sa se auda in difuzorul din spate big grin

| Squirrelllllll explică (pentru Nume2):

Pai suna in difuzorul in care auzi ce spune cel cu care vorbesti in timpul unei convorbiri laughing) eu inca nuam mai dat de telefoane care sa sune soneria lui acolohappycand sunt apelat
dar mersi oeicum, am si rezolvat problema in final era o eroare de la telefon l-am resetat am scos bateria si cand l-am repornit mi-a mers
happy

| Nume2 a răspuns (pentru Squirrelllllll):

Aham... bine ca l-ai rezolvat happy