| mihgtr a întrebat:

Am un telefon Samsung J700v si am o problema: cand introduc cardul de memorie nu mi-l citeste.Ma puteti ajuta repede?
p.s DAu FUndA!

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Telefonul nu citeste carduri mai mari de 2 gb. Daca cadul tau e mai mic de 2 gb si nu il citeste, incearca cardul cu alt telefon, iar daca cardul functioneaza este de vina slotul telefonului.Il poti duce intr-un service sa il repare.

4 răspunsuri:
| mihgtr explică (pentru Andrei1099):

Cardul este de 1 gb, dar cand il introduc nu imi apare nimic dar cand il scot imi arata "card memorie scos".

| Andrei1099 a răspuns (pentru mihgtr):

Ai incercat si cu alt card? Poate e cardul ars.

| mihgtr explică (pentru Andrei1099):

Da acum mi-am dat seama ca acel card este ars!

| Andrei1099 a răspuns (pentru mihgtr):

Ma bucur ca s-a rezolvat!