| anonim3264 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy mini 2 şi nu imi citeste cardul de memorie cand il introduc imi scrie "cartela SD este goala sau are un sistem de fişiere neacceptat" care este problema

3 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Posibil card readerul sa fie defect, mai incearca si cu alt card DS posibil sa fie si cardul virust, stricat etc

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Nu e bun cardul...incearca cu alt card Sd si va merge 100%.

| Timotey99 a răspuns:

Am avut la fel ca tine aceeasi problema, incearaca sa mai in bagi si daca nu sa restartezi tel dar oricum card este aproape dus de aceea nu scrie asa