| hun7up a întrebat:

Mi-am luat un card de memorie de 1 gb pentru Samsung SGH-J700V si am incercat sa-mi pun melodii pe telefon din pc cu cablul de date dar cand vreau sa transmit din pc in telefon spune ca nu am memorie destula. (Insufficent memory) Care e problema? :-s

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Baga-le pe card nu pe telefon

| Flaviius87 a răspuns:

Cand ai conectat cablu de date ai ales: "stocare date"/"masa stocare"? - nu stiu cum apare! oricum sa si ca J700-le este cam varza, stiu ca si mama a avut - baga melodii in card si nu i le vedea in telefonul!
Mult succes in rezolvarea problemei!

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Pai mai intai fa-ti loc in telefon dupa aia trasferi in crad.