| bagheraaa a întrebat:

Salut,am un telefon Samsung SGH-Z170, am avut o problema la carcasa si l-am desfacut, si am dat peste ecranul telefonului in timp ce curatam fata telefonului, cand deodata s-a facut ecranul alb...la el functioneaza tot, dar ecranul a ramas alb. sad.ma poate ajuta cineva. dau funda! Multumesc happy big grin

Răspuns Câştigător
| SuperFanRap a răspuns:

Pai, ai probleme cu FOLIA, du-te la un service apropiat si spune-le problema! cred ca folia te va costa cam 50-100 leiwinking fundita? big grin