| Pighy97 a întrebat:

Salut.Am un telefon Vodafone Smart 2 si as vrea sa ii schim soneria de la sms cu o sonerie descarcata de mine dar nu stiu unde sa intru.Ce pasi trebuie sa urmez?

1 răspuns:
| ZmeuricaRozzBombon a răspuns:

Salut!
Ai doua posibilitati.
Ori intri ca si cum asculti melodia apoi setari si utilizare sunet, sau a doua varianta e la profiluri si apoi iti apare silention, afara, normal...si iti alegi stilul de exemplu normal si dai editare si acolo te descurci ca eu am avut si eu la fel.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?