| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut, am un xiaomi redmi note 9.
Si cand dau sa privesc un film pe google chrome pai merge 10minute si se blocheaza tot si trebuie sa astept cateva minute sa se linisteasca.
Dece asa, este vreo solutie?

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Se poate sa ai probleme la telefon. Sfatul meu e sa il duci la magazinul de unde ai cumparat telefonul daca inca ai garantie sau la un service. Sunt multe posibilitati de defectiuni aici, trebuie desfacut sau analizat de cineva care se pricepe. Eu am Xiaomi Note 8 Pro si nu am avut probleme de genul. Totusi, incearca sa golesti cache, scanare de securitate, rezolva probleme, boost ram, goleste cache browser, cine stie.

| snowie a răspuns:

Se incalzeste telefonul?
ofera mai multe informatii

| Vladsnllgddvff explică (pentru snowie):

Nu.pur si simplu cand dau sa privesc un film se blocheaza si se stinge ecranu apoi ma chinui cv timp si eara privesc