| MaxKiller911 a întrebat:

Am un ZTE Grand X IN si nu-mi deschide unele jocuri,imi intra in ele si apoi imi iese, ma gandeam ca e de la programare...
Daca ii fac un update la Android credeti ca se va remedia problema?
Daca puteti sa-m dati un link cu un tutorial in romana sau engleza cu pasii pentru a face un update la Android ar fi perfect :D

Un link cu telefonul :
http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

1 răspuns:
| adryan12233 a răspuns:

Ma nu trebuie sa ii faci update la androit deoarece unele jocuri nu sunt compatibile, oricum updateul de face doar de la producator o sa primesti o notificare precum ca a aparut o noua versiune de android pentru tel tau