| MaxKiller911 a întrebat:

cum pot face un screenshot pe zte grand x in?
am mai auzit ca poti face un screenshot pe el,dar sa fie conectat ( cu un cablu de date )la calculator, mai exista si alte solutii ( de preferat sa fie doar cu ajutorul butoanelor telefonului )

acesta e telefonul :

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu stiu ca la Android v4 ICS, pentru a face un screenshot, se tine 2-3 secunde apasat pe HOME!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Incearca sa ti apasat home sau home+ butonul de inchidere.Pa,pa

| noname9519 a răspuns:

Apesi in acelasi timp tasta de blocare a telefonului si tasta de volum mai incet, petru 3, 4 secunde. :d