| MaxKiller911 a întrebat:

unde pot vedea un review ( video ) detaliat despre zte grand x in?

acesta este telefonul :
http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

dau funda!

4 răspunsuri:
| alexthebest1888 a răspuns:

Http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......16058.html uite aici dar e doar unboxing. funda?

| MaxKiller911 explică (pentru alexthebest1888):

Scuze dar am vazut unboxing-ul, daca gasesti un review in romana iti dau funda big grin

| alexthebest1888 a răspuns:

Nu am gasit review dar eu zic ca nu merita...zte=china!winking

| MaxKiller911 explică (pentru alexthebest1888):

Sa stii ca 50-60 % dintre telefoane sunt facute in China, dar si ce daca? daca e facut in China asta inseamna ca nu e bun? Ce, Chinezii nu pot face ceva bun? si sa stii ca sunt foarte performante si foarte ieftine.
de exemplu zte grand s costa pana in 200 euro