| Costei_Calin_1993 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de un sfat. Sunt pus sa aleg un telefon: Samsung Galaxy Trend Lite si Nokia Lumia 520. Nu stiu ce sa aleg, pe care din ele merge fifa 14 si care e mai bun. Multumesc

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pe ambele merge jocul, dar din punctul meu de vedere Samsung-ul e mai bun, fiindcă are sistem de operare Android şi poţi downloada orice de pe Magazin Play, în timp ce Nokia are Windows 8, şi e posibil să îţi fie mai greu.
Alegerea îţi aparţine. Depinde şi care te atrage mai mult, ca design.

Pa-pa.

| Rockat a răspuns:

Din punctul meu de vedere Nokia Lumia 520 este mai bun dar depinde si de ce vrei tu pentru ca pe un Lumia lipseste Androidul deci nu vei avea acces la atat de multe aplicatii si facilitati. Jocul FIFA 14 se poate descarca pentru mobil si din alte parti decat Marketul telefoanelor unde oricum este un joc pentru care ar trebui sa fi dispus sa platesti. In concluzie ai8 putea alege Samsung pentru mai multe aplicatii si jocuri daca vrei acest lucru, iar Nokia daca vrei un telefon care sa se miste mai bine si mai repede cand ai nevoie sa dai un telefon, un mesaj etc.

| Costei_Calin_1993 explică (pentru Rockat):

Da dar crezi ca fifa 14 merge pe windows phone?

| Rockat a răspuns (pentru Costei_Calin_1993):

Http://www.windowsphone.com/ro-ro/store uite-te aici, aici e marketul.

| GeD a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Trend Lite.

| RazvanDananau a răspuns:

Nokia Lumia e NET SUPERIOR deoarece are windows phone, are Procesor dual core si iti merge fifa 14 eu am Nokia lumia 520 si merge iti garantez ca merge si daca ai cont origin poti juca si ultimate team

| CacalutaBossul a răspuns:

RazvanDananau, cum fac cont pe origin si cum instalez fifa?