| DoarUnPieton a întrebat:

Salut as dori sa imi fac un abonament la cosmote si m-am gandit sa aleg un abonament S data + impreuna cu un telefon, intrebarea mea este : preturile de pe site la un device sunt puse pentru un abonament de 12 luni nu? daca as alege unul de 24 de luni ar trebui sa fie reducerea mai mare presupun stiti cum aleg pe site sa vad pretul telefonului la un abonament de 24 de luni? FUNDA
http://www.cosmote.ro/ro/handsetOffers.aspx?ns=-10000&ci d=17130&pl=21099

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Linkul pus de tine este pe 24 de luni uitate mai atent sub pret zice plan tarifar si langa pret de vanzare-perioada contractuala de 24 luni