| Robotzzzi a întrebat:

Salut.As dori sa-mi cumpar un telefon.Ce telefoane imi puteti recomanda pana in 500 lei noi sau second-hand?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy J5, SH.

| Iunix a răspuns:

Nu lua second hand, cumpără unu nou. Ce telefon îți recomand... în primul rând încearcă să te fereşti de Allview.
Ca şi specificații :
- să aibă conexiune 4G
- baterie de 3000 mAH sau măcar 2800 mAh, minim 2800.
- minim 2 gb nenorie ram, hai, să zicem măzar 1, 5 Gb memorie ram.
- memorie internă 16 Gb sau peste. Sau măcar 8 gb memorie internă.
- cameră photo spate 12mp, măcar 5 Mp
- cameră photo față : minim 2 mp
- rezoluția ecranului : minim 720 p
- procesor : minim dual core de minim 1, 5 ghz.

| TheRealFantasy a răspuns:

Https://www.ihunt.ro/ulefone-s8-hibrid-negru?limit=50

https://m.emag.ro/......DK1HDNBBM/

Astea sau Bluboo D1.

Daca le iei second hand ai 99% sanse sa gasesti numai fara garantie dar macar ia ceva de la o firma cunoscuta si cu poze mai multe fara defecte. Pretty hard, huh?

| Alexul99 a răspuns:

Un j3 2016 nou, il gasesti ieftin pe anumite site-uri si este mult mai calitativ decat orice Allview sau `hawai`

| AdrianLvs a răspuns:

Samsung S3

| Alexul99 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Telefonul ala are peste 4 ani, cum sa ii recomanzi asa ceva? :/

| BucurCristina a răspuns:

Alview pe 6 lite.Costa 300 de lei si e destul de bun.(eu l-am luat de la eMAG acum cateva luni)

| Georgiii2000 a răspuns:

Incearca un Samsung.