| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Am avut un Samsung Galaxy s4 si am fost foarte multumit de el si mi l-a spart un copilash de 2 anisori.As dori sa-mi cumpar un nou telefon pana in 500 lei, imi puteti recomanda cateva telefoane bune la acest pret noi sau second-hand?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as recomanda un Huawei P8 lite, desi e posibil sa fie vreo 600 ron nou

| GabiH a răspuns:

Mergi pe la o casa de amanet. Sunt indicate si componentele telefonului si le poti compara...