| BezeaToxica a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon Lenovo si ii instalez nova laucher, o sa apara meniul ca la celelalte telefoane cu android sau ramane tot asa? Va rog, funda pentru cine a incercat asta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are android se poate instala launcher.

| BezeaToxica explică (pentru mgtow):

Si o sa apara ca la un telefon normal? Ca la telefoanele Lenovo sunt facute dupa IOS ( n-au meniu). si zic daca dupa ce instalez nova laucher o sa apara si meniul

| mgtow a răspuns (pentru BezeaToxica):

Asta e problema eu credeam ca are android si mam inselat, trebuie sa fie alta solutie prin youtube multi dau detalii.