| david_6050 a întrebat:

As vrea sa stiu daca iphone replica (4) are camera de peste 1.3 mega...

Răspuns Câştigător
| XxRoyalxX a răspuns:

Poti sa intri pe site-ul unde ti l-ai ales, sau vazut. Asa poti da la detalii si apoi, cauti accesorii, sau megapixeli. Succes!

5 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Am avut si 4s si are camera de 2Mp, pozele sunt oki ziua, blitzul de langa camera nu este folositor la poze doarece influenteaza camera si nu vede poza ff alba, el fiind bun doar pentru lanterna care lumineaza bine. Daca ti-ai cumparat telefonul, faci o poza oarecare, ii dai proprietati si inmultesti rezolutiile si asa afli de cat este camera. La al meu touchscreenul mergea greu, trebuie sa apesi mai tare pe el. WiFi/Bluethoot/internet nu mergeau pe el.

Răspuns utilizator avertizat
| rocsslove16 a răspuns:

Salut! iphone 4, din cate stiu eu are camera de 5 megapixeli, iar camera lui se numeste iSight... sper ca te-am ajutat!

| ClAuDeLLu2 a răspuns:

Am avut si eu iphone 4 replica si are o camera de maxim 2 mega pixels!
Sper ca te-am ajutat