| Voicu_Gabriel_1986 a întrebat:

As vrea si eu niste coduri pentru telefon ca sa se auda mai tare cand ascult muzica! Am un Huawei ascend y3600 sau un cod pentru Huawei sa aud muzica mai tare!

Răspuns Câştigător
| GennJayJay10 a răspuns:

Ca sa afli codurile cel mai bine du-te in magazinul de unde ai cumparat telefonul (Vodafone, Orange, Cosmote, Altex, Flanco etc.) Si intreaba la ghiseul Intrebari si detalii sau ceva de genul si iti vor spune acolo daca exista coduri sau nu. Ps Eu nu ti-as sugera sa ii bagi coduri fiindca dupa un anumit timp difozorul va gajaii de aia fiecare telefon are setat un anume volum.

| Voicu_Gabriel_1986 explică (pentru GennJayJay10):

Oke va multumesc Pentru raspunsurile date! Cred ca o sa ma duc la Cosmote de unde mi-am cumparat telefonul!

5 răspunsuri:
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu exista asa ceva bosssad

| GennJayJay10 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Sunt dar nu pentru toate modelele de telefoane.

| GoodDay9 a răspuns:

Muzica se asculta in casti si cu asta am zis tot!

| GoodDay9 a răspuns:

Nu e obligat nimeni sa-ti asculte tie muzica de pe telefon, de aia cand iti cumperi un smartphone sunt incluse si castilewinking.