| OviCristian a întrebat:

Salut.As vrea si eu o sugestie, as vrea sa imi iau alt telefon dar nu stiu care. Vreau sa fie pana in 1.500 lei. Aveti ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| stefanlaurentiu98 a răspuns:

Lg Nexus 5, Lg Optimus G2, Samsung Galaxy S4, Lg Optimus G. Din aceasta lista, eu unul iti recomand Lg Optimus G2.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mOBSCENE a răspuns:

Daca nu te deranjeaza sa fie la mana a doua, iti poti lua un iPhone 4 sau 4S lejer. Iti recomand 4S-ul, totusi. Sunt telefoane f bune, parerea mea.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

I-ati Nexus 5 este foarte bun http://bit.ly/1sVfrup

| Iordache_Teodor_1995 a răspuns:

Nexus 5, clar.

| andreea_9269 a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda Samsung Grand 2, caci si eu vreau sa imi iau vara asta. Este un telefon foarte bun, are un ecran generos si un design foarte dragut. Mai multe specificatii gasesti pe net. happy

| OviCristian explică (pentru andreea_9269):

La ala m-am gandit si eu