| Dragos2001 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi dati niste telefoane(asemanatoare cu iphone)care sa coste maxim 14 milioane si sa mearga jocuri gen temple run, double jump, subway surfers etc.(siteurile sa fie de la Orange sau daca nu se poate sa fie asa de bune merge si cu aboname de genul dau 150euro si timp de 24 luni 15 euro pe lume).dau funda+vot

4 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Samsung galaxy Ace 2

| dIzzEE a răspuns:

Nokia 1100

| Motanime a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca Samsung Galaxy sau Galaxy Mini ti-ar putea place costa 900 lei parca.happy