| NaturalLl a întrebat:

Aveam un Huawei Y5. L-am aprins si vruiam sa imi iau Asphalt 8 si zice ca telefonul nu mai are memorie. Într-adevăr mai are 465MB si i-am bagat Card de 16GB, am intrat in setări si l-am restartat sa se schimbe locatia. Cand s-a aprins nu avea semnal si l-am restartat iar si a mers. In setari locatia era pe card si semnal aveam. Am intrat sa descarc Asphalt 8 si zice tot ca nu are memorie. Ce e de făcut?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Descarca aplicatia Clean Master. Si dai pe Fisiere inutile, iti calculeaza si dupa dai Elimina Fisiere.
O sa iti faca loc sa descarci.