| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Aveti idee cam cati Mb se consuma pe ora daca accesez de pe telefon Google Maps/Earth si Street view? Aplicatiile acestea consuma mult de obicei?

1 răspuns:
| romaniaTEiubesc a răspuns:

Daca te-ai gandit sa-ti folosesti telefonul pe post de gps ei bine afla ca mananca destul de multe resurse (baterie) si trafic (mb). acum depinde de tine ce optiune ai pentru netul de pe telefon.ca daca e no limit atunci nu te intereseaza dar daca e 50 de mb atunci i-ai papat intr-o ora.