| GolopențaAdrian a întrebat:

Ati observat ca pe Google Maps atunci cand folosesti street view-ul se pune ca pe Google Earth si are adaugat si Earth pe Google Maps cand dai click pe un loc care a fost fotografiat cu street view se pune pe acel loc? De cand a fost adaugata aceasta functie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Google Maps (Harti 2 D) a aparut in februarie 2005, tot in acel an au lansat si Google Earth (Harti 3 D) si abia in 25 mai 2007 au lansat Street View (imagini cu strazile).

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu! Si ce-i cu asta?

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

Dar ce inseamna ca ii ceva daca am intrebat asta?

| Salontanul a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Mersi!

| GolopențaAdrian explică (pentru Salontanul):

Cu placere!

| alexandrualind a răspuns:

Este de mult asa.

| JetBlueJet a răspuns:

Este de mult timp asa.
Are cativa ani buni.