| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee de ce nu am player music al telefonului pe device-ul Samsung galaxy grand prime, adica aveam un S2 acum 1 an si ala avea, si e mai vechi, pe asta nu pot reda muzica decat pe muzica play(aplicatia de la google) si nu pot face playlist-uri si e foarte enervant, ceva idei?

1 răspuns:
| Blacky6 a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de player-ul telefonului, intra pe magazin play, scrie acolo si vei gasi zeci, si sunt chiar bune happy