| 1000vizualizaripeyoutube a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite si printre aplicatiile preinstalate trebuia sa aiba un Music Player de la Samsung. In schimb are Muzica Google Play, de care nu prea am nevoie, fiindca nu imi reda toate melodiile. Imi puteti spune de ce nu are acel player sau m-as bucura daca mi-ati da un link cu un player de muzica bun! FUNDAAA

2 răspunsuri:
| adrianstefan a răspuns:

Nu este bun, poftim un music player bun:poweramp music player(link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer&hl=ro)

| 1000vizualizaripeyoutube explică (pentru adrianstefan):

Mersi! dar tot ma intreb cum se face ca player-ul muzical care ar fi trbuit preinstalat nu exista!