| calyn96 a întrebat:

Salut azi am fost la fotbal si mi-am scapat telefonul pe jos si s-a zgariat ecranul tin sa precizez ca am un LG l3 e400 si vreau sa stiu de unde pot sa imi cumpar o sticla sau nu stiu ce trebuie, ca l-am intrebat pe un coleg daca imi iau o carcasa primesc si sticla iar el a zis ca nu, eu stau in judetul Arad si vreau sa intreb de unde pot sa imi iau la un pret rezonabil Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iulian55 a răspuns:

Poti sa dai comanda pe net sau de la Orange, Vodafone sau Cosmote daca gasesti.