| seby1998 a întrebat:

Salut,azi mi-am cumparat o cartela de la Orange cu 4 euro,si din greseala am dat bip cuiva si acum am 3, 81 euro,pot sa-mi activezceva optiune cu minute care sa tina o luna,minutele sa se poata vorbii pe Orange, minutele.Internationale se pot vorbii pe Orange?
dau funda raspunsului corect

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Cea mai mica valoare de reincarcare pentru activarea unei optiuni este de 5 Euro. Gasesti optiunile pe care le poti activa aici https://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| qCristiana a răspuns:

Daca persoana respective nu a raspuns nu ar fi trebuit sa iti I-a din creditthinking Oricum poti sa iti alegi o optiune ceva mai mica care sa te tina tot o luna cu minute in retea si nationale. [mintutele nationale se consuma identic cu cele international] Sper sa te descurci! :d