| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reincarcat cartela orange prepay cu 5 euro, am avut activata o optiune, am anulat reactivarea si vroiam la activez optiunea aceea nou cu 3000 minute si sms in retea 75 min nat si intern si 75 mesaje nat si intern la care minutele neconsumate se reporteaza luna urmatoare. am trimis OFERTA la 321 si spune ca nu am acces la aceasta optiune! de ce? multumesc?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Poti activa simultan mai multe optiuni pe abonamentul tau Orange, daca acestea sunt compatibile intre ele.
Pentru mai multe detalii te rugam sa ne contactezi prin una din urmatoarele modalitati:
- telefonic, prin apel gratuit la Serviciul Clienti – 411;
- in orice magazin Orange;
- prin sectiunea contact ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania;
- prin aplicatia Contul meu, sectiunea contacteaza-ne.

Cu prietenie,
Orange helper