| Criss_1252 a întrebat:

Salut/Buna!
Cat as putea sa imi iau pe un Samsung Galaxy s3 albastru cu niste pb: are ecranul spart si nu se vede nimic dar se aude se aude cand deblochez ecranul deci touch-ul merge. merge tot in afara ca nu se vede si este spart ecranul. deci?
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nimeni nu o sa il cumperi deoarece Service-ul costa destul de mult.

| hp8510p a răspuns:

Avand in vedere ca in Romania costa 800 de lei un display atunci nu cred ca o sa ti-l cumpere cineva

| apokalipse96 a răspuns:

Salut!

Cred ca te ajunge pana in 100-150 lei, ca iti sunt arse ledurile de pe ecran si trebuie schimbat.

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

Iei 250 lei pe el daca ai noroc