| edyyy33 a întrebat:

Cam cati MB se consuma la vizionarea(fara pauze) unui videoclip de 5 minute pe internetul unui telefon mobil?

Răspuns Câştigător
| HaKeRo a răspuns:

1 minut= 10 mb
5 minute= 50 mb

Funda?

| edyyy33 explică (pentru HaKeRo):

Si e valabil pentru orice model de telefon?

| charleslouboutin a răspuns (pentru HaKeRo):

Glumesti cred rolling on the floor

| charleslouboutin a răspuns (pentru edyyy33):

In primul rand nu e valabil ce a zis respectivul acolo, iar in al doilea rand...depinde pe ce site te uiti la el, ce rezolutie are etc. Nu consuma mult in principiu.

| edyyy33 explică (pentru charleslouboutin):

Aha ok. mai am o mica intrebare:daca folosesc wi-fi ul la un telefon(ca am wireless acasa) nu imi ia nimic din credit(sau nu fac cost suplimentar).nu?

| charleslouboutin a răspuns (pentru edyyy33):

Bineinteles ca nu.

6 răspunsuri:
| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Depinde de modelul telefonului dar in medie cam 15-15 MB