| NubleReapper a întrebat:

Salut,cand bag incarcatorul in telefon(Samsung s6) nu se mai incarca, am incercat incarcatorul si pe alt telefon si mergea.
Care este problme si cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce mai simplu ar fi să fi paradit conectorul micro usb. Se schimbă. Alta cauz -i să fi murit bateria. Se schimbă. Mai grav ar fi defect la circuitul de control al încărcării. Aici e grav.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca alt incarcator sau verifica la tine unde intra incarcatorul sa nu fie ceva acolo, ceva guboaie la mufa aceea.

| iDarkness a răspuns:

Oare cum? Du-l la garantie sau intr-un service.