| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cand eram pe strada mi-a cazut telefonul din buzunar si i
s-a spart displayul.(Lg E730).Cand pun mana pe el nu se simte nimic.Dar se vede inauntru crapatura.Cam cat costa un display nou? Si vreau sa il duc la reparat la firma LG din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Nu te lua dupa p..ro.a.s.t...a aia, numai telefonul e vreo 400 lei.

7 răspunsuri:
| marian1199 a răspuns:

Intre 1000 lei si 2500 lei, depinte unde il duci si cat de mare e problema.

| DragosTR a răspuns (pentru marian1199):

Atat de sump? Ai vreau sa il duc la LG Electronics.

| marian1199 a răspuns (pentru DragosTR):

Eu am un telefon cu display mai mic si m-a costat 2100 lei. Si m-am dus cu el de unde l-am cumparat. Deci e putin scump.

| davidtm a răspuns (pentru marian1199):

Ce telefon ai?

| DragosTR a răspuns (pentru davidtm):

LG optimus sol

| marian1199 a răspuns (pentru DragosTR):

Hei imi pare rau voiam sa spun 100-210 lei scuze.

| marian1199 a răspuns (pentru davidtm):

Samsung galaxy ace, dar am gresit voiam sa spun 100-210 lei.

| davidtm a răspuns (pentru DragosTR):

Nu te lua dupa p..ro.a.s.t...a aia, numai telefonul e vreo 400 lei.