| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cele mai bune telefoane mobile în momentul de față? Mă refer care sunt cele mai sigure, rezistente, performante şi aşa mai departe.
Eu am un S5 momentan, dar mă gândeam să-l schimb cu un iPhone 6 sau 5S, însă nu prea mă trage inima.
Eu unul cred că Samsung sunt cele mai bune cam la tot, iar S5 face totuşi parte din top-ul celor mai performante telefoane.
Ce părere aveți?
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!
Numai bine!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ceva destul de bun http://bit.ly/1PzSdV9

| IseeVoices a răspuns:

Nu e mare diferenta intre i6 si i5s decat pretu si displayu. S5 e inca in gama de top adica nu exista aplicatii care nu pot fi rulate de catre el, si inca se face update la software.

| Killa3463 a răspuns:

Sony Xperia Z3, LG g4, Nokia Lumia 930, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 4. Funda?

| lalaone a răspuns:

Eu zic iphone 4s sau 6

| Stefan_Miron_1988 a răspuns:

Note 5 parerea mea e cel mai bun la ora actuala dar nu o sa aiba cine stie ce reducere de BF. Pentru telefoane mobile la reducere de BF gasesti toata lista aici: http://reducericlub.com/......ck-friday/

| Lucemferre a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana in 2016 ca va aparea Samsung Galaxy S7.
Eu cred ca seria S din Galaxy este foarte buna.