| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea vreau să cumpăr un telefon şi aş dori să aflu şi eu de la cei care se pricep mai bine, răspunsurile la câteva întrebări:
1. Care este marca de telefonie mobilă care fabrică cele mai bune telefoane? Eu mizez pe Samsung.
2. Ce telefon credeţi că ar fi cel mai bun la mai toate criteriile? Un raport bun calitate-performanţe-preţ am văzut la telefoanele Samsung?
3. Ce părere aveţi de Galaxy S5? Acesta mă tentează cel mai tare... Sunt bune? Au probleme din fabrică ceva?
Aştept răspunsuri şi recomandări, mulţumesc anticipat!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca iti place asa mult Samsung de ce nu iti iei Samsung? desi cred ca HTC face telefoane mult mai bune

| Ineys a răspuns:

Cele mai bune telefoane sunt cele de la Sony. Iti recomand un xperia z2 sau z3, depinde de ce buget ai. Calitatea materialelor e net superioara plasicului de pe S5 laughing. Si specifcatiile sunt mult mai bune, camera de 20.7 mpx face deja toata nebunia.

| TraceurAlexx a răspuns:

Eu iti recomand Sony Z3.

| alexandru11111 a răspuns:

Eu zic ca cele mai bune telefoane din lume sunt iPhone urmate de Samsung, eu cred ca nu exista un cel mai bun tlf, depinde ce vrei de la el, niste telefoane foarte bune sunt : IPhone6, 5s, 5, Samsung galaxy S6/5, HTC one. Samsung galaxy S5 este un telefon foarte bun si frumos cu siguranta ti ar îndeplini toate cerintele, face poze foarte bune, sistemul se miaca perfect de cele mai multe ori, merge orice joc sau aplicatie pe el, nu cred sa aibă probleme din fabrica, mai au erori de soft uneori dar il poti returna. Funda puppy dog eyes?

| InfinityLove2000 a răspuns:

Samsung e o marca buna dar nu si foarte rezistenta. daca vrei ceva rezistent uitate dupa un Nokia sau Sony