| Popy8 a întrebat:

..Care este cel mai bun android pentru telefon eu am 4.1.1 este bun! Ms.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ultima versiune este Android 4.4 – KitKat!

Vezi detalii la linkul :
http://www.android.com/versions/kit-kat-4-4/

Oricum, această versiune de Android NU se poate instala pe orice telefon!

Toate cele bune.

| DenisIonut01 a răspuns:

+1 Alexandru. 4.3 este cel mai bun din softul jelly bean. Dar mai nou si mai bun este 4.4 KitKat

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nu eram sigur daca s-a lansat 4.4. Meri big grin

| kurinkita a răspuns:

Android KitKat (ajuns momentan la 4.4.2). De departe cel mai eficient din punct de vedere al resurselor si cel mai fluid de pana acum.

| andreicaia99 a răspuns:

Este foarte bun androidul tau iti merg aproape toate jocurile, cel mai bun acum e 4.3 dar nu-ti fa griji sunt foarte putine jocuri intermediare de la 4.2 la 4.3

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Cea mai noua versiune de android este 4.4 KitKat. Si al tau este foarte bun happy.

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Cel mai bun e 4.3. am auzit ca s-a lansat 4.4(kit cat)