| Cosmyn_Tudor_2000 a întrebat:

Care este codul pentru volum al telefonului Samsung galaxy j1?

5 răspunsuri:
| Dana246 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy j1, iar volumul nu are niciun cod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca gasesti, atunci sa imi dai si mie unul pentru Samsung Galaxy Core Prime. Ca sa asculti bine muzica cumpara o pereche de casti calumea. Cu 215 lei iei Sony tip DJ, pliabile, auzi de bubuie. Eu din astea mi-am luat. Bine, se gasesc si casti bluetooth sau wireless. Dar puii mei, sa te tina buzunarul pentru ca o pereche ajunge si la 1500 lei. Dar na, la pretul asta fara fir. Sunt bluetooth / wirelees. Asta e, bucura-te de performanta telefonului. Si al meu core prime e varza la aceata categorie, iar difuzorul abia se aude atunci cand ma suna cineva. Macar pentru muzica am gasit solutia ( castile ), pentru apeluri vibratiile. Sa sesizez ca exista anumite probleme cu rederea sunetului atunci cand rulez orice videoclip online. Chiar si in jocurile mari am patit sa aud infundat dupa care vine la normal. Puii mei, chinezariile astea.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nici un cod pentru volum. Nu există la nici un telefon cod pentru volum.

| darrio2007 a răspuns:

Cod pentru volum? Unde, pacatele mele, ai auzit de asa ceva? Am trait sa o aud si pe asta.

| anneeeeeee a răspuns:

Nu am gasit.am cautat peste tot nimic.probabil nu a aparut inca...pt cei care nu stiu exista coduri pentru marire volum, telefoanele sunt setate la volume mai mici si au niste coduri prin care maresti volumul