| MihaiConstantin26 a întrebat:

Salut,cat m-ar costa sa repar problema cu incarcarea unui telefon,cand bag incarcatorul trebuie sa-l tin cumva inclinat pentru a incarca, am un Sony Experya Z1 compact

Răspuns Câştigător
| Chiron a răspuns:

Eu am un Allview p6 energy lite ai am gaait intr-un loc cu 40 lei si intr-un loc cu 70 lei (am dat 70lei si am primit si garantie...presupun ca cel cu 40 lei nu imi dadea garantie)
Eu cred ca tot cam 70 lei te duce (acum depinde unde mergi)

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Este de la incarcator am avut aceeasi problema pe aproape toate incarcatoarele laughing) Incearca alt incarcator

| Ionute2018 a răspuns:

50 lei depinde e service pentru schimbarea mufei