| Gxhaka34 a întrebat:

Salut, cat primesc pe un iphone 6s la amanet?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este liber de retea si de iCloud, atunci poti primi pana la 1000 lei.
Daca nu, atunci fii fericit daca primesti 3-400 lei, ca piesa de schimb.

| Crackman a răspuns:

700-1100 lei

| DorelExpertu a răspuns:

TPU.ro nu este amanet!

Intreaba la amanet!

| Daryusxz a răspuns (pentru DorelExpertu):

Decat sa dai asemenea raspunzi mai bine te-ai abtine si ai face ceva cu viata ta.

| DorelExpertu a răspuns (pentru Daryusxz):

Tocmai ti-ai risipit cateva minute din viata batandu-ti capul cu mine.

Nu te vad prea bine.
Fa ceva cu viata ta si nu-ti mai pune minte cu toti prostii. rolling on the floor

| gabriielaaa a răspuns:

Vro 450lei cred nu cred ca primesti mult mai ales de are si câteva zgrieturi.