| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ce ar fi mai bun Sa imi iau ca un telefon nou dintre Allview x4 soul style sau Iphone 6S Plus?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

6s plus. Si spun asta nefiind fan Apple.

| OnePiece a răspuns:

Mai bine mergi si tu pe un telefon mai de doamne-ajuta precum Xiaomi Mi A1.

| Nevroza a răspuns:

Sa compari Allview cu Iphone e ca si cum ai compara, Dacia cu Ferrari rolling on the floor

| iAMVi a răspuns:

Decat acel Allview eu as fi mers pe mana lui Honor, are un pret excelent de 1.100 si ceva de lei la cateva magazine si e net superior acelui Allview

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Stai cuminte cu Allview, sunt naspa?

| Cerbul47 a răspuns:

Dar cu Asus zenfone zoom De 64 gb, 4gb ram, etc?

| moldoveancacrazy a răspuns:

Mult mai bun este iph6 plus decat Allview