| Paeki a întrebat:

Ce ați alege dintre xiaomi mi a1 și xiaomi redmi 5 plus? Care se comportă mai bine la gaming, diferențe dintre camere, etc? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cam e cazul de Mi A2 de-acum. In alta ordine de idei, ca posesor de Mi A1 de la lansare - deci aproape un an, toate bune. Buba e ca dupa Android Pie nu o sa mai primesti update-uri majore la A1, iar la A2 ar trebui sa primesti si Android 10.

| ywar a răspuns:

Xiaomi RedMi 5 plus! E super, imi place. Nu are pic de lag. Eu nu ma joc. E foarte bun si ca pret.

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi Mi A1, pentru ca http://android.com/one

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Au acelasi procesor deci in jocuri sunt la fel.Eu as alege pe Mi a1 pentru ca are androidu curat de la google fara prostii. Tatal meu are xiaomi cu skinu lor specific si au o tona de aplicatii in chineza preinstalate care mananca memorie si mai mult te incurca.