| Mihhaaiii a întrebat:

ce ati alege intre note 4 si Samsung galaxy s6?

Răspuns Câştigător
| Wheizii a răspuns:

Note 4 CLAR! Frate, am avut ambele telefoane si le-am folosit pentru toate functiile posibile, gaming, comunicare, poze. Pot sa-ti zic ca Note 4 face clar diferenta, e foarte bun, are niste update-uri acum care rup aproape orice telefoane care sunt pe piata. Iti recomand Note 4 cu incredere.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4 - modelul cu CPU Quad-core 2.7 GHz Krait 450 (Snapdragon 805) - deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6434&idPhone2=6849

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță S6. E un telefon absolut remarcabil!