| Ionel0000 a întrebat:

Ce ati alege intre s2 si s3? si daca s3, merita toti banii aia un telefon I don't know

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu am ales s2 si sa-ti zic de ce...
Are un pret mai accesibil(eu l-am luat cu 15 milioane) si in plus de asta a costat initial(cand a aparut) in jur de 20 milioane...cand va aparea s4 si s3-ul va ajunge la 15 milioane.
Daca vrei neaparat s3-ul care bineinteles are o memorie si o camera mai mare asteapta pana apare urmatorul Samsung Galaxy.

| Ionel0000 explică (pentru pwp):

Asa cred ca e cel mai bine. multumesc multhappy. daca stii cumva si cand se zvoneste ca o sa apara s4 ar fi perfect laughing

| pwp a răspuns (pentru Ionel0000):

Deja se zvoneste :)
http://www.economica.net/......38648.html

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

S3 cu siguranta. Insa ai dreptate spunand ca e doar un telefon si nu prea merita toti banii aia. Deci m-as multumi si cu un S2 happy

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu as alege s3, este foarte bun

| Noitrex a răspuns:

S3 fiindca este mai performant.
depinde daca merita.
daca stai mult pe internet si ai cartela cu abonament etc. atunci merita. daca tu doar vorbesti cu el sau stai foarte putin pe internet nu prea merita sa ati iei un asemena telefon doar ca sa te lauzi.