| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon iti merita toti banii?

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Telefoanele care-ti platesc inapoi costul lor, precum si facturile lunare, cu dobanda impreuna...

| Clorox a răspuns:

Samsung galaxy s7 edge si LG G5, isi merita toti banii, de restul nu prea ma intereseaza, stiu modelele si sunt foarte bune, merita fiecare leu consumat!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Alea cu butoane.

| deeeaqq a răspuns:

S7
Iph 6s, 5s, chiar și 7
P8/9 LIte
S6
și S5 e cât de cât ok.

Posibil să fie și altele, nu știu și nici nu mă int așa de tare.

| SilviaDulcik a răspuns:

Xiaomi Mi4C : http://www.pczone.ro/......alb-120230
Singurul dezavantaj este faptul că nu are slot pentru card de memorie.
Lenovo K10 : https://www.quickmobile.ro/......50948.html
Chipset cam slăbuț dar la acei bani este destul de bun telefonul

Alte telefoane bune la prețul lor standard: Majoritatea de la Xiaomi, Meizu, UMI

Prețurile standard se referă la prețurile din china la care adaugi cam cât ar fi taxele pentru al aduce în România.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul public

| userul7200 a răspuns:

Aproape orice telefon nou isi merita banii. Trebuie doar sa ii ai.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi Pro si Note 4.
LeEco Le 3 Pro.
Huawei P8 lite/P9 lite/Honor 7 lite, Mate 9 si P9/P9 Plus.
Samsung A5 2016 si S7 Edge.
LG G4 si OnePlus 3T.

| Dumbi a răspuns:

Nokia 3310, o sa devina o bestie peste putin timp.

| ZetZ a răspuns:

Sincer, telefonul e sa suni, mesaje si sa mai verifici email etc, dar ca sa fim tot cu smartphone recomand Oukitel k10000, cea mai mare baterie din lume... asculti muzica 4-5 zile nonstop.

| TheTrooper1 a răspuns:

Nu exista niciun telefon care sa-si merite banii. Eu n-as da pe ele nici macar un scuipat.

| Bewaree a răspuns:

Eu am iphone 7 si sunt foarte multumit de el chiar daca pretul e unul destul de mare merita daca vrei sa il folosesti mai mult de 3 ani avand in vedere ca suntem in 2017 si altii inca au iphone 4/4s happy

| Stephanie20 a răspuns:

Huawei P8Lite
SamsungJ5, A5, A3
Iphone5,6.
Lenovo.

Depinde de buget, nu toate telefoanele scumpe sunt si bune.

Sper ca te-am ajutat!

| Iulian_Lare_1986 a răspuns:

Telefonul fix

| Iulian_Lare_1986 a răspuns:

Telefonul cu fise

| Negrea_Norbert_2001 a răspuns:

Sunt multe dar eu iti recomand Cubot Note S.