| MaxKiller911 a întrebat:

Ce inseamna NEVERLOCKED ( ma refer la iPhone )? Dar GEVEY?

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Neverlocked imseamna ca acel telefon nu este codat pe nici o retea si poti folosi orice cartela vrei pe el iar gevey este o modalitate de a decoda anumite telefoane insa este ilegal de multe ori si nu te sfatuiesc sa te bagi in din astea

| MaxKiller911 explică (pentru Mihaitza009):

Pai...eu as vrea sa-mi iau un iPhone 4s la mana a doua si zice ca este decodat cu Gevey sim ...si nu stiu ce sa fac sad

| Mihaitza009 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Fii atent daca e decodat prin gevey nu baga o cartela cu abonament in el pentru ca acel program gevey iti va manca multi euro in fiecare luna pentru a fibtelefonul decodat asa ca mai bine nu dar daca ai o cartela normala fara abonament merge

| MaxKiller911 explică (pentru Mihaitza009):

Eu am gasit un iPhone 4S NEVERLOCKED dupa ce am mai cautat.Acesta n-are nicio problema, nu?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Nu neverlocked inseamna ca nu e blocat in nici-o retea si merge boboc funda?

| MaxKiller911 explică (pentru Mihaitza009):

Multumesc de raspuns, iti dau funda stai linistit laughing.

| Mihaitza009 a răspuns (pentru MaxKiller911):

laughing)

7 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, gevey nu stiu ce inseamna, dar neverlocked inseamna ca nu se blocheaza telefonul, adica daca il prierzi si il gaseste cineva nu are nevoie de nici o parola sa intre pe el, sper ce te-am ajutat, bafta pa!