| 12345678o a întrebat:

Salut.Ce modele bune de telefoane mobile îmi puteți propune?

19 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu prefer telefoanele de la Samsung, J6. Este ok.

| NLS a răspuns:

Locul I - Samsung
Locul II - Huawei, LG
Locul III - Apple (nu neaparat datorita pretului nejustificat de mare, cat limitarilor de toate felurile) Pe ansamblu, un telefon ok, pacat ca nu e cumparat pentru ce poate sa faca, ci pentru ce reprezinta, valoare, fite, ceva scump de afisat pe masa.

| NLS a răspuns:

Spune un buget, si vei primi pe urma destule recomandari.

| Idkidk a răspuns:

Samsung J7 2017 (nu e foarte scump, are o camera buna, are focus pe camera de selfie, si camera de pe spate e foarte buna, are un aspect frumos, merge bine si tine destul timp)
Allview X3 Soul Pro (am avut, nu e extrem de scump, are o camera decenta, un ecran extrem de rezistent, il scapam peste tot si tot nu s-a spart, un ecran mare, un design prietenos si tine bateria destul de mult)
Iphone 6s plus (are un design dragut, are o camera buna, dar ca la iphone-uri bateria e praf, nu prea ti-as recomanda iphone)
Allview X4 Soul Infinity (are o camera uimitoare din punctul meu de vedere, are asisent vocal, un design bun, etc)
Samsung S8 Plus (este un telefon bun, cu o camera buna, baterie buna, design extrem de frumos, are ecranul rotunjit, pentru mine e telefonul perfect, dar o varianta ar fi si Note 8 dar costa cam mult si e cam la fel ca S8 plus, si S8 ar fi o varianta, dar din punctul meu de vedere e cam mic)
Asus Zenfone 2 ( are o camera buna, o baterie buna, un design frumos, etc)

| flixbuster a răspuns:

Bune pentru ce? Daca nu dai niste criterii si/sau un buget vei primi raspunsuri subiective bazate pe ce-i place fiecaruia.

Uite, mie imi place Xiaomi Mi A1 pentru ca http://www.android.com/one

| Legion7X a răspuns:

Https://m.emag.ro/......D7X3Q2BBM/

https://youtu.be/2EBDqmujOPs
Uite și video în limba română unboxing

Ce zici de acesta are o notă destul de bună a celor care l-au cumpărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung

| Kogaion a răspuns:

Huawei P10 Lite, un telefon foarte bun, se misca foarte repede, arata excelent si un pret foarte bun.

| OnePiece a răspuns:

Daca nu vrei vreun ching chong, poti sa cumperi cu 70 de dolari telefonul asta: https://www.amazon.com/......ref=sr_1_4 s=wireless&ie=UTF8&qid=1517432862&sr=1-4&keywords=moto+g4+play

E decent pentru 2 milioane jumate. Performante cam de P8 lite, camera ok, Android stock (7.1.1), ecran decent si constructie rezistenta la cazaturi.

| OnePiece a răspuns:

Https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_991322.html

Pe asta poti sa il iei cu vreo 7 milioane.

| alexwahl a răspuns:

Depinde cati bani vrei sa dai pentru un telefon. Eu folosesc un Samsung galaxy s5 de 4 ani de zile. Pana acum doar bateria mi s-a stricat. Curand vreau sa trec la Samsung galaxy s8 plus, pentru ca m-am plictisit de s5 ul meu invechit. Telefonul functioneaza foarte bine, chiar si acum. Iphone e bun, dar e si scump.

| ionutborcea a răspuns:

Samsung galaxi s8 edge
Iphone X
Nokia 888

Răspuns utilizator avertizat
| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Eu prefer Samsung

| Laiyla a răspuns:

Samsung, HTC.
Si Allview, dar cele gen x4 soul style

| denisamihaela a răspuns:

Un telefon foarte bun la momentul actual este Samsung Galaxy Note 8. Într-adevăr nu este deloc ieftin, dar sincer merita toti banii. Uita-te la Review-uri pe site-urile de specilitate si o sa vezi ca acest telefon chiar este unul dintre cele mai bune la ora actuala.

| 12345678o explică:

Dar pe al doilea loc ce marca poate fi? Lenovo, Asus, Huawei, Nokia

| Laiyla a răspuns (pentru 12345678o):

Eu spun ca Huawei.