| DeeyuAndrei a întrebat:

Ce părere aveți de Iphone-urile de pe Olx? Au prețuri destul de mici, gen 1.400. Este ceva în neregulă cu ele? Și ce înseamnă "neverlocked". Mersi! ????

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca sunt second

| Ch0co a răspuns:

Neverlocked inseamna ca poti folosi telefonul in orice retea (Vodafone, Orange, Telekom, Digi, etc). Iphone-urile sunt asa ieftine pentru ca au fost deja utilizate, nu sunt nou noute. Si eu am vrut sa imi cumpar un iPhone de pe OLX, dar am preferat sa strang bani si sa imi cumpar unul nou. Pana la urma, nu stii niciodata cat de prost poate sa mearga telefonul