| CuTup3u a întrebat:

Ce parere aveti de marca "Lenovo" as vrea sa imi iau un Lenovo s60, dar ma gandeam si la un Samsung galaxi a3, nu stiu ce sa aleg, ca marca care e mai buna, Lenovo sau samung?

Multumesc!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo S60 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......mfi9ie.php

Toate cele bune!

| bugativeyRO a răspuns:

A3 ftw. Sau daca nu, la aceeasi bani Redmi 2

| Valenziana a răspuns:

Problema cu Samsung e ca de regula orice tip ar fi se strica destul de repede: se blocheaza, porneste/se opreste singur etc. Am avut multi colegi cu Samsung si majoritatea au patit asa, la fel. Si daca dai resetare din fabrica merge un timp apoi se strica mai rau, cu cat faci asta mai des cu atat se strica mai rau. Asa ca iti recomand Lenovo, dar vezi de unde il iei.

| ILoveMy01 a răspuns:

Marca Lenovo este de o calitate f buna...

| bmb43 a răspuns:

Lenovo este foarte bun la laptopuri iar Samsung este foarte bun la televizoare si telefoane