| yeonwol1 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Orange nivo, Orange dabi si Samsung galaxi y pro? Care este mai bun? Pe care credeti ca ar trebui sa il aleg? Nu ma prea pricep la telefoane si as vrea sa stiu parerile voastre...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nici o forma nu-ti lua Orange un sfat cat se poate de prietenesc nu iti lua Orange smart-phone am avut eu un Orange stockholm o avea android dar se blocheaza si nici nu ii foarte de calitate ascultama nu-ti lua Orange smart daca chiar vrei din alea 3 alege Samsung daca neaparat vrei din alea 3 dar eu iti propun Samsung galaxy y s5360 la 4 milioane bafta

| yeonwol1 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de ajutor! Am sa tin cont de sfatul tau!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai de ales intre telefoane de brand gen Nokia, Samsung etc si telefoanele operatorilor gen Orange, Vodafone etc alege mereu brand-ul datorita calitatii. in cazul tau...samsung