| Mariotz a întrebat:

Sal nu știu ce sa aleg între samung galaxi s3 sau iPhone 4s sfaturi.

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mai strnagi bani de un S4 sau un HTC one de pe niste site-uri de anunturi gratuite ca poate gasesti la un pret bun, ca dintre astea doua amandoua sunt praf, poate acum cativa ani mergea unu, in fine, daca nu vrei sa faci cum ti-am spus cumpara-ti un IPhone 4s

3 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

S3, mult mai frumos din partea mea, iar androidul este mai usor de folosit si intele,, iar specificatiile tehnice il recomanda.

| Anonym985544 a răspuns:

Iphone 4S pentru ca ruleaza IOS si crede-ma, e mult mai rapid, usor de folosit si nu o sa intampini lag asa de des. (Am un Lumia 520 deci nu incerc sa imi ''apar'' telefonul) Crede-ma si cumpara Iphonul pentru ca Android este ciudat... Singurul motiv sa iei un device Android e pentru aplicatii.